• Kategorie
  • Szukaj
  • WIESZAK NA TELEWIZOR - UCHWYTY DO TV

Dopasuj uchwyty do telewizora

Technologia się rozwija, a wraz z nią wszystko, co otacza nas dookoła. Pamiętacie zapewne stare ciężkie telewizory z wystającym mocno tyłem, które zajmowały bardzo dużo miejsca i miały ograniczone możliwości montażu. Rozwój technologii pozwolił nam aktualnie cieszyć się płaskimi telewizorami w różnych rozmiarach z najróżniejszymi funkcjami. Jak znaleźć odpowiedni wieszak na telewizor?

Dzięki temu, że telewizory są płaskie i kształtem przypominają prostokąt, mamy nieograniczone wręcz możliwości ich umiejscowienia i montażu. Coraz częściej podczas urządzania mieszkania, stawiamy na telewizor zawieszony na ścianie w naszym salonie. Wygląda to bardzo efektownie, nowocześnie, a zarazem może być częścią dekoracyjną pomieszczenia.

Do montażu telewizora na ścianie niezbędne zatem będą specjalne akcesoria, takie jak wieszak na telewizor.

Akcesoria do montażu - uchwyty TV

Wybierając uchwyty do telewizorów, musimy zwrócić uwagę na takie rzeczy jak wielkość telewizora, jego szerokość oraz waga. Istotne jest również miejsce mocowania uchwytów na telewizorze. Warto więc zaopatrzyć się w te informacje przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym.

To zdecydowanie usprawni nam poszukiwania odpowiednich i dopasowanych do naszego sprzętu uchwytów.

W sklepie akcesoria-24.pl znajdziemy bogatą ofertę uchwytów do tv, a dzięki posiadanym informacjom o naszym sprzęcie, łatwo dobierzemy odpowiedni uchwyt TV.

 

W ofercie znajdują się na przykład:

  • uchwyt TV, wieszak na telewizor typu optimum ax flexi, w zestawie znajdują się akcesoria montażowe takie jak: śruby i kołki
  • uchwyt sufitowy regulowany ax cinema, w zestawie znajdują się akcesoria montażowe takie jak: śruby i kołki, dodatkowo otrzymujemy poziomicę

Standard VESA

Wybierając uchwyty, zwróćmy uwagę na standard VESA, czyli rozstaw śrub montażowych, określający sposób mocowania uchwytu ściennego w telewizorach plazmowych, LED, LCD lub w monitorach. Rozróżniamy kilka rodzai standardów VESA, które różnią się odległością otworów mocujących na tylnej ścianie urządzenia.

Informacji na temat standardu VESA poszukujemy w instrukcji obsługi tv, na opakowaniu bądź w specyfikacji telewizora.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Trwają prace serwisowe, zapraszamy wkrótce.